Новини СДН

Тренінг "Розробка електронного контенту для використання у системі дистанційного навчання e-learning.org.ua"

Тренінг "Розробка електронного контенту для використання у системі дистанційного навчання e-learning.org.ua"

Голуб Іван -
Number of replies: 0

Запрошуємо наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, керівників та педагогічних працівників навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, професійно-технічних навчальних закладів на тренінг «Розробка електронного контенту для використання у системі дистанційного навчання e-learning.org.ua».

У рамках тренінгу будуть розглядатися питання теорії і практики застосування ІКТ в освітньому процесі ПТНЗ, різні аспекти дистанційного навчання, особливостей розробки електронного контенту для систем дистанційного навчання (LMS) тощо.

Даний тренінг проводитиметься на базі системи дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України (http://e-learning.org.ua/) і складатиметься з двох частин: вступного вебінару та практичної частини.

Вебінар відбудеться 24 жовтня 2016 року об 11 год. Тестове підключення проходитиме 21 жовтня 2016 року з 16 до 18 год.

Практична частина проводитиметься протягом двох тижнів у формі мікро-модулів від провідних фахівців лабораторії дистанційного професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України та Української інженерно-педагогічної академії. За підсумками тренінгу учасники матимуть можливість отримати сертифікати.

Для участі у тренінгу просимо не пізніше 21 жовтня 2016 року заповнити анкету учасника, яка знаходиться за посиланням.

 

Контактна інформація: лабораторія дистанційного професійного навчання ІПТО НАПН України,
Іван Голуб, тел. 096 79-45-670, електронна адреса seminar@ivet-ua.science