Новини СДН

Вебінар "Підвищення екологічної компетентності викладачів професійно-технічних навчальних закладів у рамках проекту Еко БРУ"

Вебінар "Підвищення екологічної компетентності викладачів професійно-технічних навчальних закладів у рамках проекту Еко БРУ"

Мищишен Антон -
Number of replies: 0

Шановні колеги!

У рамках проекту ЄС "Екологічна освіта в Білорусі, Росії й Україні" програми Європейської Комісії ТЕМПУС IV 543707-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPHESTEMPUSIV Інститут ПТО НАПН України розпочинає набір на дистанційні курси підвищення екологічної компетентності викладачів професійно-технічних навчальних закладів будівельного профілю.

1. Культура екологічної безпеки професійної діяльності у будівельній галузі.

2. Енергоефективна компетентність педагогічних працівників ПТНЗ будівельного профілю.

3. Екоорієнтовані педагогічні технології розвитку культури безпеки професійної діяльності.

З метою надання більш детальної інформації та ознайомлення з електронною платформою ІПТО запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі «Підвищення екологічної компетентності викладачів професійно-технічних навчальних закладів у рамках проекту Еко БРУ». Вебінар відбудеться 16 червня 2016 р. з 15.00 до 17.00 на базі системи дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України (http://e-learning.org.ua/). Пряме посилання на вебінар: http://goo.gl/2xhJXz

Питання для обговорення:

  • Презентація дистанційних курсів
  • Можливості е-платформи
  • Порядок реєстрації та умови навчання.

 

Для якісної організації роботи прохання надіслати заявку на участь у вебінарі до 15 червня 2016 року на електронну адресу SL-work@ukr.net.

 Просимо Вас завчасно зареєструватися у системі (http://e-learning.org.ua/login/signup.php). Інструкція з реєстрації додається. Тестове підключення буде доступне 15 червня 2016 року з 1400 до 1600 год за посиланням: http://goo.gl/TDHwI2

Контактна інформація:

лабораторія зарубіжних систем професійної освіти і навчання SL-work@ukr.net  Леу Сніжана Олексіївна

(Відредаговано Іван Голуб - початкове подання середа, 15 червень 2016, 14:56)