
Дослідження дистанційного навчання у країнах ЄС
Курс розглядає пріоритети політики ЄС у сфері інформатизації освіти в контексті реалізації програми «Освіта та професійна підготовка 2020». Крім того, розглядаються стратегічні європейські документи щодо інформатизації освіти, розвитку цифрових компетентностей, використанню дистанційного навчання у вищій освіті країн Європейського Союзу. Окреслено інфраструктуру розвитку дистанційної освіти у країнах ЄС та її перспективність для вітчизняної освіти.

Створення відео матеріалів для навчання
Курс відео монтажу передбачає перегляд відео які розділені за темами, особистої інтерпретації побаченого через практичне виконання даних матеріалів. Також даним курсом передбачено практичне завдання яке пов’язане із особистим створенням власного відео матеріалу. Даний курс ставить за мету колективну оцінку якості створених відео матеріалів в процесі виконання завдань. Також передбачає ознайомлення із основними аспектами роботи у вище вказаному програмному забезпеченні.

Геоекологія
Геоекологія - науковий напрямок, що розвивається на стику біоекології і наук про Землю. Предметом її досліджень є біосферні оболонки, ландшафти, грунти, рослинний покрив, нижні шари атмосфери, поверхневі і підземні води, верхня зона земної кори. Це переважно географічна наука, однак її дослідження носять комплексний характер і вимагають інтеграції інформації, знань і методів геології, грунтознавства, геохімії, біології, відомості їх в єдину систему знань про геоекологічне середовище. Предметом геоекології є моніторинг геологічного середовища, вивчення результатів геологічної діяльності людини на екосистеми (розробка корисних копалин, охорона надр, забруднення підземних вод), а також вплив на органічний світ минулого різного роду палеогеографічних та історико-геологічних процесів і подій, серед яких прийнято називати трансгресії і регресії, кліматичні зміни, вулканізм, коливання солоності морських і океанічних басейнів, космічне бомбардування Землі.

Професійно-практична підготовка з професії КВІТНИКАР (Коваленко)
Курс створено з метою формування у учнів умінь та навичок виконання технологічних операцій квітникарства, раціональної організації робочого місця, ефективного застосування навчального матеріалу для виконання практичних завдань по роботам в квітникарстві.
Курс складається з 8 модулів, в які входять навчальні теми згідно ДСПТО з професії "Квітникар". Кожна тема має теоретичний матеріал, який супроводжується відеодемонстраціями майстер-класів, практичними завданнями для самостійної роботи учнів та контрольного тестування , яке доступне для виконання тільки після ознайомлення учня з теорією та виконання практичних завдань. Практичні завдання передбачають взаємодію учня з майстром виробничого навчання та оцінювання виконання роботи.

Спеціальна технологія (Слоквенко С.Ю.)
Предмет "Спеціальна технологія" передбачає використання та досягнення рівня знань, вмінь та навичок відповідно вимог Державного стандарту ПТО з професії "Флорист"

"Товарознавство харчових продуктів (Костюченко О. В.)"
Електроний курс "Товарознавство харчових продуктів" складається з вступної, інформаційної, змістової та контрольно-моніторингової частин. Інформаційна частина включає робочу програму та зміст курсу. Змістовна частина, відповідно програмі, містить матеріал з 16 інтегрованих розділів дисципліни. Контрольно-моніторингова частина включає в себе критерії оцінювання, завдання та тести, звіти успішності.

Квітникарство (Іванченко І.Ю.)
Електронний курс дасть вам змогу отримати знання з питань, пов'язаних з будовою, різноманітністю декоративних рослин, їх виробничою класифікацією, процесами і особливостями вирощування і догляду, засобами щодо регуляції та поліпшення умов вирощування, способів застосування декоративних рослин,

"Комп'ютерна графіка (Бойко К.А.)"
Робота з графічними редакторами (PhotoShop, CorelDraw). Використання сучасних графічних редакторів для введення, редагування та перетворення графічної інформації.

Інформаційні технології (Пересунько О.В.)
Дистанційний навчальний курс з предмета "Інформаційні технології"

Технологія декоративно-оформлювальних робіт (Мерзленко Т.В.)
"Технологія декоративно-оформлювальних робіт" є одним з основних предметів професійного циклу декораторів вітрин за Держстандартом. Мета курсу полягає в набутті учнями компетентності в оформлювальних роботах, у тому числі вміння використовувати різноманітні техніки та прийоми в професійній діяльності. Завдання курсу: виокремити та систематизувати знання з основних напрямів в сфері декору, виробити в учнях професійні навички та вміння, підготувати їх до майбутньої діяльності декоратора.